HAKKIMIZDA

Araç çekicilerini gündelik hayatımızda trafik, yol kenarında görürüz. Otomobil çekicileri aracımız ile kaza yaptığımızda, araçımızın yürür aksamında, motorunda bir sıkıntı olması durumunda aracımızı istediğimiz lokasyona götürecek yegane kurtarıcılardır.

Özellikle araç ile kaza yaptığımızda ve aracın kazalı bir şekilde taşınması durumu dikkat ve titizlilik istemektedir. Çünkü kaza esnasında taşıtınızın almış olduğu hasar tespiti kazanın gerçekleştiği alanda yapılmakta ve bu duruma göre kaza tespit tutanakları işlenmektedir. Aracın onarım ve masraflarının karşılanma işlemleri olayın gerçekleştiği andaki duruma göre olacağından taşıma esnasında oluşabilecek extra hasar ve diğer durumların masrafları sizlere ödenemeyecektir. Bu durumdan ötürü aldığınız araç çekici - kurtarma hizmetini işinin ehli insanların yapması sizler açısından maddi ve manevi daha iyi olacaktır.

Ataşehir Karan Oto Kurtama olarak 2000 yılından beri çekici ve oto kurtarma sektöründe kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Tabelacı

Karen Oto Kurtarma olarak bizimle 7/24 istediğiniz saatte iletişime geçebilirsiniz. Zengin çekici araç filomuz ile size en yakın aracımızı yönlendirerek sizlere en iyi hizmeti vermek için bütün gücümüz ile seferber olmuş durumdayız.

Ataşehir araç çekici fiyatları konusunda sizlere en uygun ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Ataşehir Karan Oto Çekici fiyatları konusunda bizlerden telefon ile destek alabilirsiniz.